NAŠI KONĚ

 HOKI

podílový velš, valach , 18 let, 148 cm výška v kohoutku (HKV) – náš první koník. Je to spolehlivý skokan a v terénu ho nic nerozhodí. Pohodlné chody jsou vhodné pro úplné začátečníky, kteří hledají svoji jistotu na koňském hřbetě.

 
 
 

APOLLO

podílový velš, valach, 8 let, 120 cm HKV – přišel k nám jako malé hříbátko v 6 měsících a vyloupl se z něj pěkný lumpík, vždycky přijde na nějakou lumpárnu a vyniká především ve své schopnosti objevit se úplně na jiném místě než ve svém výběhu a nikdo neví kudy se dostal ven . I přes svůj malý vzrůst je skvělý skokan a houževnatý poník, kterého jen tak něco nerozhodí. Miluje česání, drbání a všechno dobré k snědku …

 
 

TRÉNING

27 let, ukrajinský jezdecký kůň, HKV 160 cm – říkáme mu Tygrouš. I přes svůj vysoký věk je stále plný života a v dobré kondici. Má rád, když ho děti opečovávají a za odměnu je na jízdárně i v terénu dobrým a spolehlivým učitelem.

GRIM

7 let, valach, podílový velš, HKV 130 cm – Grimík je jemný a citlivý koník. Má nádhernou mechaniku pohybu a na poníka ušlechtilý vzhled. V současné době je obsedán a překvapuje nás svou šikovností. Vypadá to skoro, jako by vše už dávno znal .

MARIUS

Velšský horský pony, valach, 8 let, 118 cm HKV – Marjánek je kliďas. Nic ho nerozhodí. Je vhodný kamarád i pro naše nejmenší návštěvníky. A kdo rád češe, tak se u našeho hipíka opravdu vyřádí .

ANN DI ALET

9 let, valach, klusák, 165 HKV – Andi je dobrák na první pohled. Má rád lidi a ve stádě je nekonfliktní. Je velmi učenlivý. Atletická postava, dlouhé chody a radost ze života z něj dělá sportovce, který nás asi ještě překvapí!

UNIKA

22 let, kobyla, ČT, 160 HKV – Unika byla parkurovým koněm a je všestranně nadaná. Pomáhá nám při terapiích, ale je i výbornou učitelkou pro úplné začátečníky nebo i pro pokročilejší jezdce.